MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9917417
nr 991 7417
Stolar
1 par, 1800-tal, bemålade
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:10:28
100 kr
300 kr
350 kr
450 kr